درباره کاسپین

شرکت کاسپین یکی از پویاترین واحدهای بخش خصوصی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۵ آغاز کرده است. هدف شرکت، حصول به خودکفایی صنعتی، رفع نیازهای کشور و برداشتن گامی مؤثر جهت رشد کمی و کیفی تولیدات داخلی، امکان حضور در بازارهای خارج از کشور، رقابت با محصولات مشابه خارجی و همچنین ارائه خدمات به صنایع ایرانی و بهره‌برداری از فناوری نوین می‌باشد.

محصولات تولیدی در فومن شیمی، مطابق با استانداردهای بین‌المللی و مورد تأیید کارخانه‌های داخلی می‌باشد. شرکت فومن شیمی با نام های تجاری کاسپین، فومن شیمی در حوزه محصولات خودرویی موفق به جلب رضایت مشتریان در سال‌های متوالی بوده است و این توفیق مرهون کارکنان ورزیده و متخصص، بهره‌برداری از ماشین‌آلات پیشرفته، دانش فنی، به روز بودن اطلاعات و نهایتاً شیوه‌های دقیق کنترل کیفی بوده است. شرکت فومن شیمی، محصولی با کیفیت را با بالاترین فناوری روز به شما از طریق نام های تجاری قابل اعتماد ارائه می‌دهد.

شعب پخش

  • درسترسی آسان به محصولات و خدمات
  • جذب نمایندگی فعال در سراسر کشور
  • ارائه خدمات و پشتیبانی از نمایندگی‌ها
  • لجستیگ و زنجیره تامین پایدار

راهنمای خرید محصول

مسئولیت اجتماعی

  • ساخت مدرسه در نورآباد لرستان

بعد از سیل سال ۹۸ در استان لرستان فومن شیمی با توجه به مسئولتی که در راستای بهبود زندگی مردم حس میکرد تصمیم به احداث مدرسه در شهرستان نورآباد کرد. در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر در سه طبقه و دارای ۹ کلاس و ظرفیت ۵۰۰ دانش آموز در دو شیفت را دارا میباشد.

  • دانشکده فنی فومن

ساخت دانشکده فنی فومن تحت نظارت دانشگاه تهران در دانشگاه فومن

  • خیریه نهاوند

راه اندازی خیریه نهاوند در راستای ایجاد فضای امن برای خانواده های اسیب پذیر این شهرستان

کولانت کاسپین

کولانت آماده مصرف کاسپین با فرمولاسیون پیشرفته OAT و بهره گیری از مواد آلی جهت استفاده در تمامی فصول برای کلیه خودروها و مطابق با استاندارد 338 ایران تولید شده

بیشتر

رونمایی از دو محصول جدید کاسپین

روغن موتور‌های تمام سینتتیک مولتی گرید کاسپین با سطح کیفی API SN و ویسکوزیته‌های SAE ۵W۳۰ و SAE ۵W۴۰ , با فرمولاسیون پیشرفته و با بهره‌گیری از روغن موتور وارداتی

بیشتر

بهترین روغن ترمز برای 206

شرکت مأموریت خود را خلق و تولید محصولات شیمیایی مورد استفاده در صنایع خودروئی، خانگی و بهداشت فردی، منطبق با استانداردهای جهانی، با بهره‌گیری بهینه از فناوری روز جهان می‌داند.

بیشتر