کاسپین در یک نگاه


کاسپین، نامی آشنا در صنعت محصولات خودرویی با میراثی نزدیک به چهل سال است. کاسپین که با سبد کامل محصولات استثنایی خود شناخته شده است، نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای همسایه مانند عراق، افغانستان و کشورهای حوزه خلیج فارس نیز حضوری قوی دارد.

کاسپین، متعهد به تلاش بی‌وقفه برای ایجاد و خلق کارایی های ویژه در تک‌تک محصولات برای ارتقای طول عمر و رفاه وسیله نقلیه شماست. افزایش عملکرد و افزایش طول عمر خودروی شما، اولویت اصلی ماست.

تعهد ما به کیفیت و نوآوری ما را به ارائه محصولاتی فراتر از انتظارات سوق می دهد. محصولات ما پیشرو در فرمولاسیون و بسته بندی برای ارتقا عملکرد و محافظت از سلامت وسیله نقلیه شما در اوج بازدهی خود،  کار می کنند.

ما متعهد به توانمندسازی مشتریان و شرکای تجاری خود و تعیین استانداردهای جدید در صنعت محصولات خودرویی هستیم.


تاریخچه ی ما

کاسپین بیش از ۵۰ سال تجربه در تولید محصولات خودرویی از ابتدا با نیازسنجی خودرو هـای تولید داخلی و وارداتی سعی در تولید محصولات با کـیفیت و مطابق با  استانداردهای روز دنیا کرده است و تاکنون توانسته با تولید بیش از ۷۰ نوع محصول خودرویی نیاز شما را به انواع سیالات خودرو در انواع وسایل نقلیه اعم از خودرو، موتور سیکلت و خودروهای دیزلی و انواع محصولات مراقبت خودرویی مرتفع کند. ما به نیاز خودروهای شما در همه ی فصول و در همه ی شرایط رانندگی فکر میکنیم و لذت رانندگی را برای شما به ارمغان می آوریم.

Road-map-caspian

 

افتخارات و گواهینامه ها

ما در این مسیر در کنار شما به افتخارات زیادی دست پیدا کردیم و همچنان بزرگترین افتخار کاسپین بیش از نیم قرن در کنار شما بودن است.