رونمایی از دو محصول جدید کاسپین

روغن موتور‌های تمام سینتتیک مولتی گرید کاسپین با سطح کیفی API SN و ویسکوزیته‌های SAE ۵W۳۰ و SAE ۵W۴۰ , با فرمولاسیون پیشرفته و با بهره‌گیری از روغن موتور وارداتی حاصل از تکنولوژی سینتتیک و همچنین مواد افزودنی از شرکت Afton Chemical تولید شده است. این روغن موتور با محافظت سه‌مرحله‌‌‌ای از لحظه‌‌ استارت خودرو، در حین رانندگی و هنگامی که موتور خاموش است به طور مداوم از موتور خودرو محافظت می‌کند.

فومن‌‌‌شیمی طی مراسمی که ‌‌‌شامگاه دوشنبه برگزار شد، از دو روغن موتور تمام سینتتیک جدید SAE ۵W۴۰ و SAE ۵W۳۰ کاسپین که دارای عمر طولانی‌‌‌تر، عملکرد عالی در مراقبت و تشکیل رسوب، محافظت عالی از موتور در هوای سرد هنگام استارت اولیه، محافظت عالی از موتور در برابر سایش و کاهش چشمگیر مصرف سوخت است رونمایی کرد.

ویژگی‌‌‌های روغن موتور SAE ۵W۴۰ و SAE ۵W۳۰

جواد نوری، مدیر مارکتینگ گروه صنعتی فومن شیمی، درباره روغن موتورهای جدید کاسپین بیان کرد: یکی از ویژگی‌‌‌های مهم این محصول استفاده از ادتیو VII بهبود‌دهنده‌‌ شاخص ویسکوزیته است. این ادتیو کمک می‌کند در لحظه استارت حتی در پایین‌‌‌ترین دماها ویسکوزیته یا گرانروی مناسبی برای روغن داشته باشیم و در لحظه استارت۵۰درصد محافظت بیشتری از قطعات خودرو برای ما خواهد داشت.

وی اظهار کرد: این محصول دارای تست‌‌‌های انجمن مدیریت کیفیت روغن موتور اروپاست. ترکیب ادتیو‌‌‌های استفاده شده در این محصول، موجب بهبود ۴۰درصدی جلوگیری از رسوب در سیلندر و پیستون‌‌‌ها می‌شود. با توجه به تست‌‌‌ها و این ترکیب‌‌‌ها، مقاومت حرارتی روغن در موتور تا ۶۰درصد بالاتر می‌رود و محافظت بهتری را در مقابل سایش قطعات
فلزی خودرو در موتور ایجاد می‌کند.

وی افزود: مجموع این دو ویژگی (جلوگیری از رسوب و مقاومت حرارتی بالا)، باعث می‌شود عمر مفید این روغن موتور تا دو برابر حد معمول افزایش پیدا بکند. ادتیو‌‌‌های های‌تک کمپانی Afton موجب کاهش چشمگیر مصرف سوخت در انواع خودروها می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کولانت کاسپین